Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.

Doplňky

Dámské i pánské

Seznam doplňků, některé z nich jsou k zapůjčení některé na prodej:

Snubní prsteny

Nabízíme snubní prsteny v nejnovějších vzorech. Ty máme samozřejmě fyzicky k nahlédnutí u nás v salonu. Máme možnost zhotovit snubní prsteny i dle Vašeho vlastního návrhu!

+ akce: při uzavření smlouvy na svatební šaty jsou tyto prsteny o 10% levnější!!

Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion.

Slavnostní potahy na židle

Barva mašle dle objednání.

Víte, že každá nevěsta dostane jako dárek zapůjčení dvou těchto potahů ZDARMA? A mnohem více. Více se o této akci zde.

Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí.

Ozdoby na automobil

Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Panáček a panenka. Ozdoby na automobil. Klobouk. Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Květinová ozdoba. Ozdoby na automobil. Věnec ve tvaru srdce. Ozdoby na automobil. Věnec s holubicemi.

Novinky

Svatební veletrh 20.-21.1.2018 v Litomyšli.

Vážení,
Připravuje se pro Vás již 3. ročník Svatebního veletrhu v Litomyšli, tentokrát, ale již v LEDNU! Přijďte navštívit jedinečný veletrh v našem blízkém okolí.V letošním roce je nově přemístěn na Zámecké návrší. Je tu pro Vás připraven opravdu bohatý program, včetně módních přehlídek, ukázek doprovodné hudby pro svatební obřady, nabídek míst, pro konání svatebního obřadu a veškerých služeb nutných pro bezproblémový průběh Vašeho svatebního dne.

Na shledanou při této krásné akci se těší Váš salon Marion, Letohrad.

www.svatebni-veletrh-litomysl.cz

Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.


Spřátelené webové stránky katalog TopLinks.cz 2007 - 2018 © Coded & Designed By Mirgen
TOPlist