Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.

Doplňky

Dámské i pánské

Seznam doplňků, některé z nich jsou k zapůjčení některé na prodej:

Snubní prsteny

Vážení snoubenci nabízíme Vám nové snubní prsteny z moderních kovů či vyloženě exotických materiálů. Prostřednictvím netradičních prstýnků zajišťujeme snoubencům unikátní prožitek a památku na jejich Velký den a celý život. Tyto prsteny jsou vyrobeny z chirurgické oceli, wolframu, tistenu nebo i v kombinaci s exotickým dřevem. O snubních prstýncích z tistenu jste toho pravděpodobně ještě moc neslyšeli. Jedná se o slitinu wolframu a titanu, dvou extrémně odolných kovů. Snubní prsteny jsou oproti drahým kovům za velice příznivé ceny. Ke všem kovovým snubním prstenům vyhotovujeme i rytiny se jmény či tajnými vzkazy dle přání snoubenců.

+ akce: při uzavření smlouvy na svatební šaty jsou tyto prsteny o 10% levnější!!

Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion. Snubní prsteny. Salon Marion.

Slavnostní potahy na židle

Barva mašle dle objednání.

Víte, že každá nevěsta dostane jako dárek zapůjčení dvou těchto potahů ZDARMA? A mnohem více. Více se o této akci zde.

Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí. Potahy na židle. Možné s libovolně barevnou mašlí.

Ozdoby na automobil

Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Panáček a panenka. Ozdoby na automobil. Klobouk. Ozdoby na automobil. Květiny. Ozdoby na automobil. Květinová ozdoba. Ozdoby na automobil. Věnec ve tvaru srdce. Ozdoby na automobil. Věnec s holubicemi.

Novinky

Nová otevírací doba: Od pondělí 17.7.2023 nová otevírací doba (po-pá 13-17 hod, více v kontaktech)

Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.


Spřátelené webové stránky katalog TopLinks.cz 2007 - 2024 © Coded & Designed By Mirgen
TOPlist